• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Yufkacılar esnaf odası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05333428172
  • https://www.instagram.com/ankara_yufkacilar_odasi

ANASAYFA

ANKESOB Oda Genel Sekreterleri 2018/I. Dönem Eğitim ve Değerlendirme Toplantısı, ANKESOB Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi. Toplantıda; Ankara Vergi Dairesi Başkanı İlhan Karayılan, "7143 Sayılı Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun", ANKESOB Başkan Vekili Hüseyin Ar, "ANKESOB'un Geleceğe Dönük Yürüteceği Faaliyetleri ile Genel Sekreterlerin Dikkat Etmesi Gereken Hususlar ", ANKESOB Başkan Vekili Muhittin Köksal, "ANKESOB ve Odaların Çalışmaları", ANKESOB Eğitim, Proje ve Ar Ge Müdürü Erdoğan Özen,"Çıraklık ve Mesleki/Teknik Eğitimde Yaşanan Gelişmeler", ANKESOB Genel Sekreteri Abdurrahman Varol, "Odaların Yürüttüğü Çalışmalarda Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar" konularında sunum gerçekleştirdi.
04.07.2018
Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) ve Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu (UNICEF) 'Çocuk Hakları ve İş İlkeleri Programı' Temel Eğitim Toplantısı (Programın ikinci gününde Federasyonlar, Birlik ve Odaların genel sekreterleri ve çalışanlarına yönelik) Latanya Otel’de gerçekleştirildi.
31.05.2018
UYELERIMIZIN DIKKATINE 7143 SAYILI YAPILANDIRMA YASASI ILE 2018 YILINDAN ONCE AIDAT BORCU BULUNAN UYELERIMIZIN AIDAT BORCLARINI KANUN GEREGI 6 ESIT TAKSITE BOLUNMEKTEDIR. 31/07/2018 TARIHINE KADAR ODAMIZA BASVURU YAPMALARI ONEMLE RICA OLUNUR.
31.05.2018
Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) İftar Programı, Altındağ Kültür Sarayı'nda yoğun katılım ile gerçekleştirildi. ANKESOB Başkanı Mehmet Yiğiner'in ev sahipliğinde gerçekleştirilen iftar programına ANKESOB yöneticileri ile bağlı odaların başkan ve yöneticilerinden oluşan çok sayıda davetli katıldı. Huzur, kardeşlik, dayanışma ve bereket mesajlarının verildiği iftar programında katılımcılara seslenen ANKESOB Başkanı Mehmet Yiğiner, "Ramazan sofrasında birlikte orucumuzu açıp lokmalarımızı paylaşarak, dayanışmamızı daha da artırmanın mutluluğu içerisindeyiz. Ankara'mıza hizmet eden esnaf ve sanatkarlarımızın temsilcileri olarak hepinizin Ramazan Ayını kutluyor, katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum." dedi.
23.05.2018
ANKARA (AA) - Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, "Ramazan ayında artan merdiven altı üretim gıda ürünlerini kesinlikle almayın. Yol kenarında araç arkalarında satılan tatlı, ekmek ve kadayıf gibi yıkanmadan yenebilen ürünlerden uzak durun." ifadesini kullandı. Palandöken, yazılı açıklamasında, tüketicileri merdiven altı ürünler konusunda uyardı.
18.05.2018
Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimizin Nazım Hikmet Kültür ve Kongre Merkezi'nde yapılan 43. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nı Başkanımız Mehmet Yiğiner ve ekibi 596 oy alarak ve rakibine 429 oy gibi büyük bir fark atarak kazanmıştır. Esnaf ve sanatkarlar camiamıza hayırlı olsun.
07.05.2018
... 11 ...
Üyelik Girişi
Facebook
YUFKACILAR ESNAF ODASI
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.670513.7253
Euro15.443915.5058
Saat
RÖPORTAJ