• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Yufkacılar esnaf odası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05333428172
  • https://www.instagram.com/ankara_yufkacilar_odasi

ANASAYFA

ANKESOB, Medical Park Ankara Hastanesi ile "Sağlık Hizmetleri Sözleşmesi" imzalayarak, ANKESOB Kurul Üyeleri ile personeline ve ANKESOB'a bağlı odaların yöneticileri, personeli, üye esnaf ve sanatkarları ile 1. derece yakınlarına yüzde otuz oranında indirim avantajı sağladı. Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) ile Medical Park Ankara Hastanesi arasında "Sağlık Hizmetleri Sözleşmesi" protokolü yapıldı.
02.08.2017
ANKESOB Başkan Vekili Muhittin Köksal, "Odalarımızın vitrini genel sekreterlerimize yönelik olarak eğitim çalışmalarımızı etkin ve verimli bir şekilde sürdürüyoruz." dedi. ANKESOB Oda Genel Sekreterleri 2017/I. Dönem Eğitim ve Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildi. ANKESOB Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıda ANKESOB Eğitim, Proje ve Ar- Ge Müdürü Erdoğan Özen tarafından ‘Değişimin Hızı’ ve ‘Teknoloji’ konularında, Bilgeiş Projesi Takım Lideri Serpil Meltem Koca tarafından ise ‘Bilgeiş’e ilişkin detaylı sunumlar yapıldı.
31.07.2017
15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümünde Ulus Meydanı 1. Meclis önünden TBMM’ye düzenlenen “Milli Birlik Yürüyüşünde” Başkanımız Mehmet POLAT, “Hain darbe girişiminde sokağa dökülen halkımız demokrasimize sahip çıkarak, darbeye geçit vermedi, bundan sonra da vermeyecektir. 15 Temmuz hain darbe girişimine karşı halkımızın nasıl bir destan yazdığını unutmayacağız, unutturmayacağız.” dedi.
19.07.2017
ADAPTESK Uluslararası Konferansı aile fotoğrafımız."Güçlü Esnaf Sanatkar, Güçlü Teşkilat, Güçlü Türkiye" şiarıyla kurgulanan '2030 ADAPTESK Strateji Belgesi'nin yerel, ulusal ve uluslararası uzmanlar nezdinde tartışmaya açılacağı ADAPTESK Uluslararası Konferansı gerçekleşti.
07.07.2017
Öncelikle, tüm İslam aleminin ve esnafımızın Ramazan Bayramını tebrik eder,hayırlara vesile olmasını dilerim. Ankara Yufkacılar ve Kadayıfçılar Esnaf Odası olarak YUFKA ve KADAYIF YUFKACIDAN ALINIR diyoruz. Bildiğiniz üzere devletine vergisini veren, çalıştırdığı elemanla istihdam yaratan, gerekli kurum ve kuruluşlardan yasal izinlerini alan yufkacı esnafı Ramazanda ve diğer günlerde kayıt dışı merdiven altı diye tabir etiğimiz tabelası olmayan yerlerde gece üretim gündüz bizim sektörümüzle alakası olmayan yerlerde satış yapmaktadırlar. Buna dur demek için gerek belediyelerimiz gerekse tarım bakanlığı ve diğer yetkili kurumlarla tam bir koordine içinde çalışmaktayız.
20.06.2017
Her mahallede olur, mis gibi un kokar önünden geçerken, beni almadan gitme der gibi, tertemiz mermer tezgahın üstünde, bembeyaz, incecik...şimdi teker teker yok oluyorlar, küçük yerlerde varlıklarını hala koruyorlar ama büyük yerlerde gitgide azalmakta minik yufkacı dükkanları. El açması evde yapılmış böreğin tadı bir başka ama incecik yufkadan yapılmış olanı da ayrı bir güzel oluyor, patatesli, kıymalı nasıl olursa farketmez, hele sigara böreği...
20.06.2017
... 14 ...
Üyelik Girişi
Facebook
YUFKACILAR ESNAF ODASI
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.469313.5233
Euro15.383215.4449
Saat
RÖPORTAJ