• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Anasayfa

Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) İftar Programı, Altındağ Kültür Sarayı'nda yoğun katılım ile gerçekleştirildi. ANKESOB Başkanı Mehmet Yiğiner'in ev sahipliğinde gerçekleştirilen iftar programına ANKESOB yöneticileri ile bağlı odaların başkan ve yöneticilerinden oluşan çok sayıda davetli katıldı. Huzur, kardeşlik, dayanışma ve bereket mesajlarının verildiği iftar programında katılımcılara seslenen ANKESOB Başkanı Mehmet Yiğiner, "Ramazan sofrasında birlikte orucumuzu açıp lokmalarımızı paylaşarak, dayanışmamızı daha da artırmanın mutluluğu içerisindeyiz. Ankara'mıza hizmet eden esnaf ve sanatkarlarımızın temsilcileri olarak hepinizin Ramazan Ayını kutluyor, katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum." dedi.
23.05.2018
ANKARA (AA) - Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, "Ramazan ayında artan merdiven altı üretim gıda ürünlerini kesinlikle almayın. Yol kenarında araç arkalarında satılan tatlı, ekmek ve kadayıf gibi yıkanmadan yenebilen ürünlerden uzak durun." ifadesini kullandı. Palandöken, yazılı açıklamasında, tüketicileri merdiven altı ürünler konusunda uyardı.
18.05.2018
Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimizin Nazım Hikmet Kültür ve Kongre Merkezi'nde yapılan 43. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nı Başkanımız Mehmet Yiğiner ve ekibi 596 oy alarak ve rakibine 429 oy gibi büyük bir fark atarak kazanmıştır. Esnaf ve sanatkarlar camiamıza hayırlı olsun.
07.05.2018
Milletimiz, mukaddes vatanımızın korunması için canlarını veren şehitlerini ve gazilerini hiçbir zaman unutmayacak, onların bıraktıkları kutsal mirasa, vatanımıza ve bayrağımıza onurla sahip çıkacaktır.. Bugün, zaferlerin en büyüğü, günlerin en anlamlısı olan Çanakkale Zaferi ve Şehitler Gününü idrak etmekteyiz.. Ey şehit oğlu şehit isteme benden makber, sana ağuşunu açmış duruyor Peygamber. Aziz şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyoruz.
18.03.2018
Esnaf ve sanatkârlarının finansman ihtiyaçlarının uygun koşullarda karşılanması amacıyla, önceki yıllarda alınan Bakanlar Kurulu kararlarıyla, Türkiye Halk Bankası Anonim Şirketince (Banka) Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri (ESKKK) kefaletiyle veya doğrudan esnaf ve sanatkârlara kullandırılmış olup bakiyesi 2018 yılına devreden krediler ile 1/1/2018-31/12/2018 tarihleri arasında (bu tarihler dahil) bankacılık usul ve esasları çerçevesinde Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez. Birliğine (TESKOMB) bağlı bölge birliklerine ortak olan ESKKK’lar kefaletiyle veya ESKKK’ların kefaleti olmaksızın Bankaca doğrudan esnaf ve sanatkârlara kullandırılacak kredilere ilişkin 2018/11189 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı 10 Şubat 2018 tarihli ve 30328 sayılı Resmi Gazetede yayımlanmıştır.
20.02.2018
Mamak belediyesi bölge esnafları ile istişare toplantısı ve kahvaltı programına yönetim kurulu olarak katıldık, bölge esnafımızın sorunlarını dile getirildi,önümüzdeki günlerde dile getirdiğimiz sorunların çözümü noktasın da yoğun mesai harcanacak.
06.02.2018
 4  ...
Üyelik Girişi
Facebook
YUFKACILAR ESNAF ODASI
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.92935.9530
Euro6.53246.5585
Saat
RÖPORTAJ