• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Yufkacılar esnaf odası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05333428172
  • https://www.instagram.com/ankara_yufkacilar_odasi

ANASAYFA

Bu güzel vatanımızda bizlerin huzur içinde yaşaması için, geçmişte ve günümüzde,görevleri uğruna, gözlerini kırpmadan, canlarını feda eden; Şehitlerimize Allah'tan gani gani rahmet, geride kalanlarına,eşlerine,dostlarına,meslektaşlarına sabır diliyorum.Mekanları cennet olsun.Zannetmeyin ki siz öldünüz, siz vatan toprağında açan güldünüz, ruhunuz şad olsun, siz toprağa değil,kalplere gömüldünüz...
04.03.2020
Başkanımız, Başkan Vekilimiz ve Yönetim Kurulu Üyemiz Mehmet TAŞ, Odamız Eski Başkanı Niyazi KAVAK'ı Ziyarette bulundular. Eski günleri yad ederek , hoş bir sohbet gerçekleştirdiler. Başkanımıza ve eşine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz.
04.03.2020
Başkanımız Sincan Belediyesi Zabıta Müdürü Sn. İsa DİLEK'i Zİyaret etti, Esnafımızın sıkıntıları , sorunları ve çözüm yolları odaklı bir sohbet gerçekleştirildi. Zabıta Müdürümüz Sn. İsa DİLEK'e ilgi ve alakalrından dolayı teşekkür ederiz.
04.03.2020
Başkanımız, Başkan Vekilimiz ve Yönetim Kurulu Üyemiz Mehmet TAŞ Ankara Büyükşehir Zabıta Daire Başkanı Sn. Mustafa Koç'u Makamında Ziyaret ettiler , ziyarette mesleki sorunlar dile getirildi ve çözüm odaklı istişare edildi. Zabıta Daire Başkanımız Sn. Mustafa KOÇ'a ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz.
04.03.2020
Başkanımız,Başkan Vekilimiz, Genel Sekreterimiz ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile Birlikte , Sn Mehmet YİĞİNER Başkanımızı Ziyaret Ettik. Mesleki sorunlarımızı sohbet tarzında aktardık.. Sn. Mehmet YİĞİNER Başkanımıza ve Hüseyin AR Başkanımıza ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz.
04.03.2020
Başkanımızın Altındağ Belediyesi Zabıta Şube Müdürü Sn. Nuri YAZAR'ı Ziayretleri. Yufkacı esnafımızın sorunları ve çözüm yolları odaklı sohbetleri.
24.02.2020
 4  ...
Üyelik Girişi
Facebook
YUFKACILAR ESNAF ODASI
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.77417.8053
Euro9.45599.4938
Saat
RÖPORTAJ