• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Anasayfa

DUYURU:7020 SAYILI KANUNDAN YARARLANMAK İSTEYEN ÜYELERİMİZ AİDAT BORÇ YAPILANDIRMASI İÇİN BİR DİLEKÇE İLE 30 HAZİRANA KADAR ODAMIZA MÜRACAAT EDEBİLİRLER.DAHA ÖNCEKİ YAPILANDIRMA İCİN MÜRACAAT EDEN VE ÖDEMESİNİ GECİKTİRENLER BU YAPILANDIRMADAN FAYDALANAMAYACAKTIR.
05.06.2017
Sahurda çok kısa bir sürede hazırlanabilen Pratik börek tarifi...4 kişilik sahur böreği malzemeleri: 2 tane yumurta 1 çay bardağı ayçiçek yağı 3 adet yufka 1,5 çay bardağı süt . İÇ HARCI İÇİN MALZEMELER 1 su bardağı yağsız sert peynir 10 dal maydanoz
02.06.2017
VERGI BORCU YAPILANDIRMASINDA 2.TAKSIT ICIN 31 MAYIS 2017 SON GUN! BORC YAPILANDIRMASI YAPAN ESNAFIMIZIN BORCLARININ ILK 2 TAKSITINI BU TARIHE KADAR ODEMESI GEREKIYOR. YAPILANDIRMANIZIN BOZULMAMASI ICIN BU TARIHTEN ONCE ODEMELERINIZI YAPMAYI UNUTMAYINIZ.
24.05.2017
Türk Standartları Enstitüsü, yufkanın standartlarını belirledi. Hazırlanan taslak sektör temsilcilerinin önerilerine açtı. Anadolu mutfağının vazgeçilmesi olan yufkanın standardı yeniden belirleniyor. Türk Standartları Enstitüsü, börek ve baklava olarak açılan yufkanın uluslar arası standartlarda olması için yeni düzenleme yoluna gitti. Bunun için bir tasarı hazırlayan TSE, yeni kriterler belirledi. UNESCO’nun Somut Olmayan Kültür Mirası Listesi’nde koruma altına alınan yufka için belirlenen kriterleri sektör temsilcilerinin önerilerine açtı. Taslak şu anki haliyle kabul edilirse şu kriterler geçerli olacak:
02.05.2017
ODA BAŞKANLARI İSTİŞARE-ĞİTİM VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) Oda Başkanları İstişare-Eğitim ve Değerlendirme Toplantısı Afyon Oruçoğlu Termal Otelde düzenlendi. Toplantıda ayrıca TRT (E) Spikeri Cahit Maaç tarafından "Etkili Konuşmanın Anahtarı" konulu bir sunum gerçekleştirildi.
25.04.2017
Ankara Yufkacılar ve kadayıfçılar esnafının sorunlarını dile getiren başkan Polat,esnaf değil sanatkar olduklarını söyledi. ACİLEN YUFKA TEBLİĞİ ÇIKARILMALI Öncelikle yufkanın yasal bir tebliğe bağlanması gerektiğine dikkat çeken Polat,böylece üretimden satışa kadar bütün ölçüler belirlenmiş olacak ve sanatkarın emeği boşa gitmeyecek diye konuştu. Odada kendisi dahil yönetimde kimsenin maaş almadan hizmet verdiğini anımsatan Polat,imkanların sınırlı olduğuna işaret ederek yapılana çalışmalrı ve Oda'nın sorunları hakkında mikrofonlarımıza şunları aktardı.
27.03.2017
 7  ...
Üyelik Girişi
Facebook
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.03586.0600
Euro6.73446.7614
Saat
RÖPORTAJ