• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Yufkacılar esnaf odası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05333428172
  • https://www.instagram.com/ankara_yufkacilar_odasi

ANASAYFA

2018/2019 Eğitim Öğretim yılı tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimize hayırlı olsun. Öğrencilerimize zihin açıklığı, öğretmenlerimize çalışma azmi ve sabır diliyoruz. Velilerimize eğitimin sadece okulda olmadığı hatırlatır, genç ve ahlaklı nesiller yetiştirmede herkesin kendi üzerine düşen vazifeyi elinden geldiğince yerine getirmesini temenni ediyoruz.Ankara Yufkacılar ve Kadayıfçılar Esnaf Odası Başkanı Mehmet POLAT
17.09.2018
ESNAFIMIZIN DİKKATİNE!... 17-23 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek 31. Ahilik kutlamaları programına göre;18 Eylül Salı günü Saat:10.30'da ULUS ATATÜRK ANITI'nda yapılacak olan "AÇILIŞ TÖRENİ"ne esnaf ve sanatkarlarımızın katılımları önemle rica olunur.
17.09.2018
Ankara Yufkacılar ve Kadayıfçılar Esnaf Odası Başkanı Mehmet Polat yerel ve ulusal basınla bir araya gelerek önemli açıklamalarda bulundu. Un fiyatlarının sürekli artış göstermesinden rahatsız olduklarını dile getiren Başkan Polat, küçük esnafın kepenk kapatma noktasına gelebileceğine dikkati çekti.
04.09.2018
Türk insanının en çok tükettiği gıdaların ana malzemesini oluşturan yufkanın tüketimi oldukça yaygın. Ülkemizin her bölgesinde, her evde mutlaka haftada İki veya Üç kere yufka ile yapılmış börek çeşitleri, mantılar, baklavalar ya da yufka ekmekler tüketilmektedir. Ülkemizde özellikle ev hanımlarının nerede ise her gün çay saatinde yufka ile yapılan yiyecekler hazırladıkları misafirlerine bu tür ikramları sunmaktan hoşlandıkları Türk bayanlarının çok bilindik niteliklerindendir. Yufkacı dükkânı açarak geniş alanda müşteri kitlesine ulaşabileceğiniz gibi imalathane anlayışı ile hareket ettiğinizde market, bakkal gibi alışveriş merkezlerine de ürünlerinizi pazarlayabilirsiniz.
04.09.2018
UN ÇUVALA SIĞMIYOR Ankara Yufkacılar ve Kadayıfçılar Esnaf Odası Başkanı Mehmet Polat, Sözcü gazetesine yaptığı açıklamada, "Bu kadar fahiş bir zam olur mu?'' diyerek tepki gösterdi. Polat, bir ay içinde 50 kiloluk un çuvalının önce 150 daha sonra da 175 liraya çıktığını belirterek, ‘'Bir an önce önlem alınmalı. Aksi takdirde bizim de zam yapmamız kaçınılmaz olacak'' dedi ve şunları söyledi:
03.09.2018
Esnaf ve Sanatkarlar olarak Türk Lirasına sahip çıkıyoruz Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) Yönetimi ve bağlı Odalarımızın Başkan ve yöneticileri olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın dövizlerinizi bozdurun çağrısı üzerine döviz bürosuna giderek az da olsa olan dövizlerimizi bozdurduk. Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği olarak ekonomik yaptırımlarla devletimize boyun eğdirmeye çalışanlara karşı, dün olduğu gibi bugün de aynı kararlılık ve inançla devletimizin ve hükümetimizin yanındayız, yeni Ekonomik Modeli de sonuna kadar destekliyoruz.
14.08.2018
... 10 ...
Üyelik Girişi
Facebook
YUFKACILAR ESNAF ODASI
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar15.553015.6153
Euro16.205316.2702
Saat
RÖPORTAJ